Náš Tým

Jsme tým mezinárodně certifikovaných trenérů a učitelů, kteří mají bohatou zkušenost jako lektoři vzdělávacích kurzů ve firmách, školství i neziskových organizacích.
Naším cílem je poskytovat školení kompletního portfolia online nástrojů G Suite pro vzdělávání a přinášet českým firmám a školám nové postupy a zkušenosti v efektivním a inovativním používání online nástrojů v edukačním procesu.
Dále se zaměřujeme na zpracování dat v MS Excel i další aplikace z balíku MS Office.​

Radovan Jansa

Google for Education Certified Trainer

Radovan pracuje na Gymnáziu v Novém Jičíně, kde v roce 2008 zavedl Google Apps. Od té chvíle se stal velkým propagátorem Google technologií ve výuce, spoluzaložil GEG Novojičínsko a stal se veterán organizátorem GUG.cz. Své zkušenosti rád předává dál, takže ho uvidíte na edu konferencích nebo na školeních, která nabízí pro učitele po celé republice.

Velkým koníčkem je cestování a poznávání života v odlišných kulturách.

Petr Caloň

G Suite Certified Administrator

Petr pracuje na Masarykově gymnáziu v Příboře, kde v roce 2012 zavedl Google Apps pro vzdělávání. Na této škole rovněž inicioval vytvoření první chromebookové učebny v České republice. Profesně se zaměřuje na výuku dějepisu, základů společenských věd a zeměpisu. Je spoluzakladatelem GEG Novojičínsko a velkým nadšencem chromebooků. Můžete se s ním setkat na mnoha IT konferencích věnovaných Google technologiím a cloudu. Jeho velkým koníčkem je rodina a cestování.

Jan Bobek

Honza pracuje na Mendelově střední škole v Novém Jičíně, kde učí informační technologie a matematiku.

Od roku 1999 působí jako lektor IT. Školil IT např. ve firmách Visteon, Varroc, Hanon, Tonak, Fezko aj.

Má rád tabulkové procesory, matematické a logické hlavolamy, badminton, lyžování a cestování.

Michal Hlosta

Michal pracuje na Gymnáziu v Novém Jičíně, kde učí IT a 3D modelování a na Mendelově střední škole, kde vyučuje počítačové sítě. 

Má ve velkém bytě malou dílnu a touží mít ve velké dílně malý byt. 

Baví jej opravit staré a vyrobit nové a věří, že věta „to nejde“ bude do češtiny jednou nepřeložitelná i díky 3D tisku