Mateřské školky

Hledáte jednoduché a bezpečné řešení pro Vaše emaily, dokumenty nebo komunikaci? Nově mohou využívat Google Workspace i mateřské školky. Přidejte se a využívejte i u Vás to nejlepší ze světa online práce a spolupráce.

Ušetříte čas, vše budete mít v souladu s GDPR a navíc je využívání zcela zdarma.


Co s Google Worskspace získáte?

Email na vlastní doméně

Budete mít neomezený počet emailových adres s koncovkou s Vaší doménou (např. @vaseskolka.cz). Na rozdíl od soukromých emailů (@seznam.cz, @gmail.com atd.) budete mít vše v souladu s GDPR.

Můžete také založit emailové adresy pro rodiče dětí tak, abyste s nimi mohli bezpečně komunikovat, sdílet informace nebo třeba vést videohovory.

Neomezený diskový prostor

Svá školní data budete mít plně pod kontrolou. Navíc každý uživatel má neomezený diskový prostor. Můžete si tak užívat výhod "online sborovny" a dokumenty, tabulky nebo prezentace vytvářet přímo online a spolupracovat na nich s kolegy.

Soubory jako například dokumenty, videa či fotografie můžete v případě potřeby snadno sdílet nejen se spolupracovníky, ale i s rodiči či veřejností.

Vše budete mít také snadno přístupné ze svého mobilu.

Učebna Google

Součástí Google Workspace je virtuální učebna, ve které s dětmi můžete snadno sdílet materiály, děti Vám mohou odesílat to, co vytvořily a také se můžete bezpečně setkávat na videohovorech Google Meet (podobně jako přes Zoom či jiné aplikace). Dětem stačí pouze kliknout na odkaz a okamžitě se připojí do videohovoru, který můžete i nahrávat či při něm využívat virtuální tabuli.

Učebna však obsahuje další skvělé možnosti systematické online práce s dětmi: můžete například dětem zadávat úkoly, na kterých děti mohou pracovat samy či se svými rodiči. Budete mít neustálou kontrolu nad tím, kdo, kdy a jak s úkolem pracoval, můžete zaznamenávat poznámky a sdílet je mezi sebou i s rodiči. Získáte tak možnost podstatně si zjednodušit, zpřehlednit a zefektivnit práci na diagnostikách, individualizovaném přístupu k dětem, práci s dětmi v režimu individuálního vzdělávání, apod.

Webové stránky bez starostí

Vytvořit si webové stránky školky, školní skupiny či konkrétní akce a starat se o jejich aktualizaci zvládne každý. Nepotřebujete žádné IT znalosti, a přesto budete mít krásné a zabezpečené webové stránky.

A jak takové stránky mohou vypadat? Podívejte se třeba na MŠ Formana, kde si paní učitelky udělaly webové stránky samy - https://www.msformana.cz/.


ZJistěte víc na našich webinářích

Jak to funguje v praxi?

Zeptejte se přímo učitelů a vedoucích pracovníků na zkušenosti.

Vyberte si termín webináře zdarma

čtvrtek 22. 4. od 16.00 do 17.00

pondělí 26. 4. od 14.00 do 15.00

čtvrtek 29. 4. od 16.00 do 17.00

úterý 4. 5. od 14.00 do 15.00


Pojďme do toho společnĚ

Zavedení

Od registrace až po kompletní nastavení dle Vašich představ. Google Workspace nakonfigurujeme podle Vašeho přání.

Převedení dat

Emaily z Vašich starých schránek převedeme a zajistíme, že ve Vašich nových Google Workspace účtech najdete to, co potřebujete.

podpora

Víme, že málokterá školka má svého softwarového administrátora a pedagogové jsou odborníky v úplně jiném oboru. S naší podporou to pro Vás bude snadné.


Vyberte si to pravé

Kompletní zavedení

Systém Vám zprovozníme, vše srozumitelně vysvětlíme a nastavíme tak, abyste byli spokojeni. Provedeme Vás prvními kroky a ukážeme Vám, jak systém začít používat a spravovat.

Kompletní zavedení a trvalá podpora

Chybí Vám někdo, kdo by se Vám o systém pravidelně staral? Vyřešil za vás vytvoření nových uživatelů, zapomenutá hesla, doporučil novinky nebo poradil, jak si zjednodušit práci? V rámci trvalé podpory se totiž postaráme nejen o Váš Google Workspace, ale poradíme i s novými technologiemi ve vzdělávání.

4999 Kč
(MŠ DO 15 ZAMĚSTNANCŮ)

7499 Kč
(MŠ NAD 15 ZAMĚSTNANCŮ)


2999 Kč (MŠ DO 15 ZAMĚSTNANCŮ)

3999 Kč (MŠ nad 15 ZAMĚSTNANCŮ)

+

399 Kč měsíčně (MŠ DO 15 ZAMĚSTNANCŮ)

499 Kč měsíčně (MŠ NAD 15 ZAMĚSTNANCŮ)

A jak Vám v trvalé podpoře pomůžeme? Podívejte se na podrobnosti zde.

A proč s námi?

Jsme certifikovaní trenéři Google pro Česko a Slovensko.

Jsme učitelé a Google Workspace používáme více než 10 let.

S přechodem na Google jsme pomohli již více než 200 školám a školkám.