Google Certification ACademY

Používáte Google nástroje ve výuce a máte rádi moderní technologie? Co se posunout dál a stát se Google Certified Educatorem?

Staňte se certifikovaným Google učitelem

Baví Vás učit a máte rádi Google technologie? Získejte mezinárodní certifikaci, čímž ukážete, že jste v tom vážně dobří.

Certifikaci ocení škola i rodiče. Není to jen kus papíru, ale celosvětově platný doklad o tom, že na sobě pracujete a držíte (a možná určujete) moderní trendy ve výuce.

Být součástí globální komunity certifikovaných učitelů také není k zahození.


let's get certified

Schválně jsme nadpis napsali anglicky, bez jejíž znalosti se u mezinárodní certifikace neobejdete. Ale nebojte se, nemusíte číst Shakespeara v originále. Stačí běžná komunikativní znalost angličtiny (s občasnou pomocí Google Translatoru :)

Co musím kromě znalostí základů angličtiny umět, abych se mohl pyšnit certifikací Google Certified Educator?

Stačí ve výuce běžně používat Google Workspace pro vzdělávání. U certifikace nejde o to, že znáte každý detail nastavení, a rozhodně to není o teorii.

Certifikace probíhá online a je čistě praktická. Jako učitel budete plnit úkoly ve fiktivní školní doméně. A ano, budou to úkoly, které děláte v moderní škole dnes a denně.

Chcete příklad úkolu? S rodiči a výchovným poradcem potřebujete probrat výsledky žáka za poslední kvartál. Vytvořte událost v kalendáři, pozvěte na ni rodiče a výchovného poradce. Do události vložte dokument o prospěchu žáka a nastavte přístupové oprávnění tak, aby dokument mohl rodič jen číst a výchovný poradce také zapisovat.


s námi to dáte levou zadní

V našem DVPP webináři Vás připravíme na úkoly, které budete muset splnit. Společně probereme praktické úkoly, které mohou být součástí certifikace a ukážeme Vám, jak testování probíhá.

Popíšeme si také proces registrace na zkoušku a zařídíme pro Vás voucher, který bude v ceně kurzu. Zodpovíme rovněž Vaše otázky a budeme takříkajíc "na drátě", pokud budete chtít s něčím pomoct.

máte na výběr tyto certifikace

Certified Educator Level 1 - základní certifikace, kterou prokážete, že Google Workspace umíte ve výuce používat a jste učitelé, kteří se moderních technologií nebojí.

Certified Educator Level 2 - máte za sebou základní certifikaci a uvažujete, že je čas posunout se do vyššího levelu? S touto certifikací prokážete, že jste ve vzdělávacích technologiích odborník na slovo vzatý.

Google
Certification
ACademY

2500,- Kč na účastníka

  • 8 vyučovacích hodin

  • nahrávaný webinář

  • nebo prezenčně u vás ve škole

  • DVPP akreditace

  • poplatek za certifikaci v ceně


Dvě odpoledne

Kromě veřejného webináře nabízíme také uspořádání přímo u vás ve škole, pokud se najde alespoň pět účastníků.

Skvělí lektoři

Budou se Vám věnovat certifikovaní Google trenéři a držitelé certifikací Google Certified Educator Level 2. Všichni navíc zkušení učitelé.

nabitý program

Dozvíte se vše, co potřebujete pro zvládnutí certifikace Level 1, navíc doplněno o spoustu tipů a triků pro práci s Google produkty.

A jakým tématům se na Google Akademii budeme věnovat?

Gmail

Naučíte se například zvládnout strategii "zero inbox".

Kalendář Google

Organizace výuky nebo školních aktivit, bloky pro schůzky a další vychytávky, které je dobré umět.

Disk Google

TOP 20 triků a tipů pro Disk Google, které nám usnadní práci, spolupráci a komunikaci.

Weby Google

Podpora projektové výuky, digitální portfolia žáka a další praktické příklady použití Webů Google.

Chrome

Nejlepší rozšíření Chromu, které nám usnadní práci nejen ve výuce.

Učebna Google

Strategie použití Učebny Google v online, hybridní i prezenční výuce.

YouTube

Vytvoření YouTube profilu, playlistů, Live vysílání a základy editoru.

Mapy Google

Moje Mapy Google jako jednoduchý mapový nástroj pro učitele.

Máte otázky nebo potřebujete více informací?