Letní škola ředitelů

Potřebujete načerpat energii a inspiraci na nový školní rok? A po nekonečném lockdownu se také potkat s novými lidmi? Máme pro Vás tři dny plné nejen Google témat, manažerských dovedností a také relaxace v luxusním hotelu.

tři dny, které vás nakopnou!

Pojďte si s námi užít první ročník vzdělávací a inspirativní akce pro vedoucí pracovníky škol. Ve třech dnech najdete prostor nejen pro sebevzdělávání, ale také pro relaxaci a neformální diskusi s ostatními účastníky.

Máme pro Vás připraven pestrý mix témat, které hýbou českým školstvím:

Online škola v prezenční výuce?

Zvládla vaše škola distanční výuku na jedničku a učitelé se naučili aktivně používat celou řadu online nástrojů pro výuku? Byla by velká škoda se vrátit do starých kolejí a nevyužít obrovský potenciál, který jsme za více než rok nashromáždili.

Podíváme se na to, jak naši "online" školu přetavit do podoby moderního prezenčního vzdělávání.

Jak se připravit na nové RVP

Změna ŠVP a výuka informatického myšlení již na prvním stupni? Posuňte svou školu do 21.století!

Ukážeme Vám, jak se některé školy na nové RVP připravily a od září podle něj začínají učit. Projdeme si společně dlouho očekávanou revizi z pohledu ředitele školy – objasníme důvody, cíle a změny, které nás čekají a kterých chceme dosáhnout. Přijďte se inspirovat těmi, kteří již danou cestu vyšlapali a mají úspěšně hotovo.

Ředitel školy? To je ostřílený manažer

Řídit školu je obtížný úkol. Nemáte čas a ztrácíte přehled. Tak proč si to trochu neulehčit :) Timemanagement, automatizace procesů, zpracování dat nebo třeba rozvíjení silných stránek osobnosti pro leadership Vám mohou ulehčit Vaši práci.

Google a další technologie

Moderní škola je založená stále více na technologiích. Proto je dobré, aby vedoucí pracovníci měli dokonalý přehled o tom, co se na poli vzdělávacích technologií děje a měli představu, kam svoji školu v dalších letech posunout.

Inspirujte se nejen novinkami Google pro školy (a také tím, co se chystá), ale tai zkušenostmi z výuky algoritmizace a robotizace, které Vám usnadní převedení požadavků nového RVP do Vašeho ŠVP. Nezapomeneme také na bezpečnost a GDPR a dáme Vám tipy, jak vše pomocí Google nástrojů dokonale zvládnout. Můžete se také zúčastnit inspirativní hodiny s moderními formami výuky a otestovat chromebookovou učebnu.

Místo, kde se dokonale zrelaxujete

Kvalitní konference vyžaduje také odpovídající komfort - pokoje s klimatizací, bazén, sauna nebo nádherná příroda v okolí. Samozřejmostí je také skvělá kuchyně a kvalitně zásobený bar. Dobu mimo školení tak můžete využít na přesně takový relax, jaký potřebujete.

Hotel Jezerka ****

lokalita: kousek od Sečské přehrady

web: www.jezerka.cz


Tým, který se o Vás postará

V týmu máme několik Google certifikovaných trenérů, ředitelů či zástupců škol a také odborníků mimo oblast školství, kteří vnesou svěží vítr do našich školních rybníčků.

Radovan Jansa

Google Certified Trainer

Jan Bobek

zástupce ředitelky Mendelovy SŠ

Karel Moric

ředitel ZŠ Ludgeřovice

Petr Caloň

chromebookový expert

Filip Goszler

ředitel Impact Hub Ostrava
Community Navigator v GUG.cz

Petra Bakajsová

ředitelka ZŠ Livingston

Miroslav Všetečka

ředitel ŽŠ Hlučín - Rovniny

Miroslava Bartusková

učitelka

Jana Grzychová

učitelka

Natálie Nevřelová

učitelka

Denis Valášek

Google Assistant GDE

David Plešinger

Acer pro vzdělávání


Program, Na který se můžete těšit

Letní škola ředitelů - program


letní škola
ředitelů


7499,- Kč na účastníka

  • 16. až 18. srpna 2021

  • počet míst omezen na 30 účastníků

  • 2 noci / 3 dny ve 4* hotelu

  • plná penze samozřejmostí

  • atraktivní program

  • Google certifikovaní trenéři

  • akce není akreditována v DVPP


Máte otázky? Jsme jedno ucho


+420 721 862 345

info@edugo.cz