Tým

Radovan Jansa

Radovan Jansa

Google Certified Trainer
Specialista na G Suite
+420 721 862 345
radovan@edugo.cz

Jan Bobek

Jan bobek

Specialista na MS Excel
a G Suite
+420 737 373 707
honza@edugo.cz

Petr Caloň

Petr Caloň

Google Certified Educator
Specialista na G Suite
+420 111 222 333
petr@edugo.cz

Denis Valášek

Google Assistant GDE
Apps Script guru

denis@edugo.cz

Michal Hlosta

3D tisk guru
michal@edugo.cz

Karel moric

Specialista na Apple produkty a
G Suite
+420 731 513 340
karel@edugo.cz

Natálie Nevřelová

Specialistka na Apple produkty a
G Suite

+420 606 737 391
natalie@edugo.cz

Martin Nevřela

Specialista na G Suite a Apple produkty

+420 605 925 129
martin@edugo.cz

Jana Grzychová

Specialistka na Apple produkty a
G Suite

+420 604 149 370
jana@edugo.cz

Chceš být v našem týmu?

Ozvi se nám, o šikovné a nadšené lidí stojíme.