Free cookie consent management tool by TermsFeed Privacy Software Chromebooky | Edugo Solutions s.r.o.

Chromebooky

V tomto máme jasno - jsou totiž nejlepší volbou pro školy. Naše praxe a zkušenost ze školního prostředí nám ukazuje, že z hlediska jednoduchosti správy, cenové dostupnosti a především odolnosti a rychlosti jsou chromebooky pro školy naprosto ideální zařízení.

Chromebookům nechybí podpora aplikací Android a automatické aktualizace bez nutnosti zásahu IT správce, nevyžadují dodatečné antivirové řešení a jejich ovládání zvládne úplně každý. Jsou ideální nástroj do výuky, který docení jak Vaší učitelé, tak především žáci, kteří si tyto stroje doslova zamilují.

Výhodné pořízení chromebooků!

Víte, že na pořízení chromebooků můžete čerpat dotazi z fondů národního plánu obnovy?

Více info o národním plánu obnovy

Jaké výhody chromebooky přinášejí?

Rychlost

I u základních (nejlevnějších) modelů chromebooků vás doslova překvapí jejich rychlost. Z režimu spánku se probudí prakticky okamžitě a i při klasickém zapnutí čekáte jen pár sekund. Navíc i po letech každodenního používání se nic nemění a chromebooky pracují stále velmi rychle.

Bezpečnost

Bezpečnost Operační systém ChromeOS zatím nebyl prolomen. Navíc díky kombinaci tzv. sandboxingu a ověřeného bootování nemusíte řešit instalaci antivirového řešení. Buďte bez obav - Vaši učitelé nebo žáci ani omylem nespustí škodlivý kód, který infikuje vaši školní síť.

Aktuálnost

Aktualizace se stahující na pozadí a instalace vám nezabere půl vyučovací hodiny (je to totiž jen běžný restart). Celý systém je vyladěný natolik, že aktualizace ani nepostřehnete. Aktualizace jsou navíc “okořeněné” průběžně přibývajícími novými funkcemi a vylepšeními, které pravidelní uživatelé rozhodně ocení.

Dálková správa

A teď něco pro “adminy”. Chromebooky můžete centrálně spravovat online přes přehledné webové rozhraní. V admin konzoli jsou stovky nastavení a možnost zacílení na vybrané skupiny uživatelů. To vše dělá z chromebooků stroje, kterých si jako školení správci ani nevšimnete a na klasické zařízení velmi rychle zapomenete.

Jednoduchost ovládání

Umíte používat prohlížeč Google Chrome? Pak bez problémů zvládnete používat také chromebook. A navíc k tomu nepotřebujete žádné školení. Jistě, najdou se drobné rozdíly (např. speciální funkční klávesy nebo gesta více prsty na touchpadu), ty vám ale ukáže interaktivní průvodce hned při prvním spuštění chromebooku.

Odolnost

Chromebooky, které jsou určeny pro segment školství, jsou standardně testovány pro náročnější prostředí škol a nechybí jim tak odolnost podle armádní normy MIL-STD 810H. Mezi těmito testy nechybí test pádu, vlhkosti, testy na písek, prach a vibrace, které zaručují, že chromebooky vydrží náročnou manipulaci či přepravu.

Více o chromeboocích najdete na partnerském webu!

www.chromebookydoskol.cz
Top