Free cookie consent management tool by TermsFeed Privacy Software Knihovny | Edugo Solutions s.r.o.

Ulehčete si práci v knihovně s Google Workspace!

Google Workspace nabízí knihovnám bezplatnou sadu nástrojů pro snadnou spolupráci a sdílení informací, což Vám umožní pracovat rychleji a efektivněji. Je to skvělá příležitost pro Vaši knihovnu, aby se posunula kupředu a poskytovala ještě lepší služby Vašim návštěvníkům.

Proč si zvolit Google Workspace do Vaší knihovny?

Od emailu, přes kalendář až po online kancelářské aplikace určené pro tvorbu textu, tabulek či prezentací. Google Workspace poskytne Vaší knihovně bezplatně špičkové nástroje pro práci, spolupráci a komunikaci. Navíc snadno provázané s knihovními systémy (např. Tritius).

Přístupnost

Každý zaměstnanec v knihovně může mít svoji vlastní e-mailovou adresu s Vámi zvolenou doménou a bude tak moci bezpečně, snadno a rychle komunikovat a spolupracovat v rámci celé knihovny.

Bezpečnost

Vaše uživatelská data budou v bezpečí chráněna algoritmy Googlu. Nespustíte žádný škodlivý soubor, neotevřete nebezpečný odkaz a Vaše knihovna bude chráněna technologií "bezpečného surfování" před nevhodným obsahem.

Prostor

Pro knihovnu bezplatně získáte 30 GB diskového prostoru pro každý účet a nebudete tak nuceni vůbec řešit velikost ukládaných dat. Snadno si zde můžete převést data a uživatelské soubory a těžit z výhod bezpečně uložených a snadno přístupných dat.

Finanční úspory

Administrátorská správa je tak jednoduchá, že se o systém budete moci snadno starat sami bez nutnosti platit externího správce. A díky 30 GB dat si přenesete svá data do Google Workspace, čímž se zbavíte nutnosti provozovat lokální servery (a platit kromě hardwaru i velmi drahou elektřinu).

Pro Městskou knihovnu Tábor jsme hledali řešení mailové pošty, stávající e-mailový klient nám nevyhovoval. Na doporučení z jiných knihoven jsme se rozhodli pro Google Workspace a oslovili firmu EDUGO. Díky této firmě proběhl přechod na Google Workspace rychle a efektivně, naše mailová komunikace je teď přehlednější, rychlejší a bezpečnější a navíc jsme získali sdílené dokumenty, kalendáře a další užitečné nástroje. Jednání s EDUGO bylo velmi příjemné, mohli jsme se na cokoli zeptat a pokud se objevil problém, byl vzápětí vyřešen. Jsem ráda, že jsme se o možnosti obrátit se na EDUGO díky "tiché poště" mezi knihovnami dozvěděli a určitě bych doporučila i dalším, aby ji využili.

- Ing. Olga Černá, ředitelka Městské knihovny Tábor

Přejít na Google Workspace je s námi hračka!

Zavedeme a nastavíme Vám Google Workspace, převedeme data, zaškolíme uživatele a poskytneme uživatelskou podporu.

Od začátku spolupráce uplyne do plného nasazení systému jen několik týdnů bez jakéhokoliv dopadu na provoz knihovny.

Zarezervujte si osobní online schůzku nebo se registrujte na jeden z našich online webinářů!

Připojte se na náš webinář

Vážené knihovnice, vážení knihovníci, srdečně Vás zveme na bezplatné webináře, kde se dozvíte, jak může být Google Workspace prospěšný pro Vaši knihovnu a jaké možnosti nabízí. Ukážeme Vám, proč si systém Městská knihovna v Nymburce zamilovala a na webináři se setkáte i s jejím ředitelem, panem Janem Červinkou. Těšíme se na Vaši účast!

Registrujte se!

A to není všechno!

S Google Workspace můžete využít výhody bezpečných, cenově dostupných a rychlých počítačů "od Google", známých jako Chromeboxy. Ty se perfektně hodí jako veřejné terminály pro návštěvníky, protože jsou stoprocentně bezpečné, bezúdržbové a lze je dálkově spravovat.

  • Je levný, energeticky nenáročný a nechytíte na něm žádný virus
  • Automaticky filtruje nežádoucí obsah (násilí, pornografie)
  • Nemusíte se o něj starat, protože je zcela bezúdržbový
  • Nestárne a je stále stejně rychlý

Chromebox Vám na vyzkoušení bezplatně zapůjčíme. Stačí říct a chromebox Vám již následující den zašleme kurýrem.

Proč s EDUGO?

Jsme certifikovaní Google for Education partneři, spolupracujeme přímo se společností Google. Zajistíme vám hladký přechod na Google Workspace, pomůžeme s nastavením a proškolíme Vaše zaměstnance. Využijte s námi potenciál Google pro knihovny naplno!

Top